En

Sk

Pracovná doba

 

Ambulancia

Pondelok – Piatok:

08:00 – 16:00 hod.

 

Dentálna hygiena

Pondelok – Štvrtok:

08:00 – 16:00 hod.

Ošetrenie je realizované bez spoluúčasti zdravotných poisťovní.

O NÁS

 

Poskytujeme služby v oblasti všeobecnej stomatológie s dôrazom na mikroskopickú endodonciu (liečba koreňových kanálikov) a estetické rekonštrukcie chrupu. Ponúkame špičkové high-end technológie a vysoký hygienický nad-štandard.

 

Dôležitou prioritou je pre nás osobný prístup a spokojnosť klientov, ošetrenie sa vykonáva v nenútenej atmosfére, úplne bezbolestne, s čo možno najväčším komfortom pre klienta. Pri všetkých výkonoch sa snažíme o čím vernejšie napodobenie prírody, v zmysle funkčnom, ako aj estetickom. Vysoká presnosť vyhotovených prác vedie k ich dlhodobej spoľahlivosti a stabilite, každý výkon je pre nás dlhodobým záväzkom.

 

Objednajte sa telefonicky na preventívnu prehliadku a vyberte si termín, ktorý bude vyhovovať obidvom stranám. Deň pred dohodnutým termínom Vám schôdzku telefonicky pripomenieme a na samotnej prehliadke Vám obrazovo na kamere a röentgene priblížime stav, v akom sa nachádza Vaša ústna dutina. Ponúkneme Vám možnosti liečby a pripravíme približný cenový odhad prác a časový horizont, v ktorom by ich bolo možné uskutočniť.

Mudr. Rudolf Novotný – stomatológ. Narodil sa 11. marca 1974 v Košiciach. Štúdium stomatológie absolvoval v rokoch 1992-1999 na LF UPJŠ v Košiciach, v roku 2002 atestoval v odbore stomatológia.

V priebehu života sa zúčastnil niekoľkých desiatok kurzov z oblasti estetickej rekonštrukčnej stomatológie a endodoncie, od roku 2007 aktívne prednáša a vedie série praktických kurzov v týchto oblastiach.

Ing. Slávka Novotná – zdravotná sestra

Bc. Katarína Halušková – zubná asistentka

KONTAKT

 

DENTAPEX

MUDr. Rudolf Novotný

Námestie Osloboditeľov 3/A

Duett 1, 9. poschodie

040 01 Košice

 

e-mail: novotny@dentapex.sk

web: www.dentapex.sk

ORDINAČNÁ DOBA

 

Ambulancia

Pondelok – Piatok:

08:00 – 16:00 hod.

 

 

Dentálna hygiena

Pondelok – Štvrtok:

08:00 – 16:00 hod.

OBJEDNAJTE SA

 

Objednajte sa telefonicky na stomatologické ošetrenie a nájdeme spolu termín, ktorý

Vám bude vyhovovať.

 

+ 421 55 622 56 98

+ 421 918 516 554

Facebook

Copyright © 2015 DENTAPEX. All Rights Reserved.